• Úvodní stránka
    7.hodina13.25 - 14.10
    Ekologové poznávají Stvořidla
    25.06.2019

O víkendu prožitém na Stvořidlech napsali mladí ekologové:
    Na Stvořidlech bylo krásně, šuměla nám řeka Sázava a i když byla předpověď hrozivá, tak počasí nám přálo :-) Na ohni jsme opékali marsmellow, byly dobré. (Alexandra)
    Bylo to super, protože jsme se byli podívat večer v lese a pak jsme se šli podívat do Sluneční zátoky a ráno jsme měli snídani, vynikající rohlík s pomazánkovým máslem a ovocný čaj a k obědu jsem měla hranolky s tatarkou a povídali jsme si s holkami ve vlaku a měli jsme různé výlety. (Vaneska)
    Líbilo se mně: túry, ležení ve stanu. roztápění ohně, povídání s kluky, procházky, sbírání hub, obědvání. Všechno se mně líbilo, bylo to hezké, děkuju paní učitelce za výlet. (Jakub)
    Stvořidla s kamarády a paní učitelkami  a s Jirkou byla fajn. Líbilo se mi, jak jsme stavěli s kluky a Jirkou stany. Líbilo se mi úplně, úplně, úplně, úplně, úplně všechno. Už se těším na příští rok :-) (Lukáš)
    Stvořidla se mi moc líbila. Bylo to velké dobrodružství. Nejlepší byla noční výprava pro zapomenuté Kubovy kameny. Líbilo se mi tam, jak jsem opékali "maršmeluni". (Natálka)
    Líbilo se mi stanování, líbily se mi vycházky. (Péťa)
    Líbilo se mně tam řeka a les. Pod stanem bylo super, ale bála jsem se bouřky, bavilo mě ve Zlatým potůčku rejžovat zlato. Měla jsem hezkej pocit, když jsem tam přijeli. (Kristýnka)
    Chodili jsem na procházky do lesa, všechno se mi tam líbilo. Šli jsme večer do lesa a s paní učitelkou Jitkou jsme na cestě do lesa viděli velkého mravence. Večer v lese nás kluci strašili, já jsem se držela paní učitelky. Zapálili jsme oheň a Sašenka měla "maršmelouni" a mně se přilepil na ruce a paní učitelka mně řekla, ať si ruce utřu do papírového ubrousku a mně se přilepil na ruce. (Klaudie)
    Večír jsme šli do lesa, k rybníku a báli jsme se, tak jsme byli u Saši. Když jsme šli zpátky, tak začalo pršet. Pak jsme šli do stanu se schovat a povídali jsme si s holkami. Opékali jsme "maršmelouny", někdo ho měl černej. (Vaneska)
    Stavěli jsme stany. Byli jsme v lese i v noci. Holky se bály, protože kluci strašili vlkodlaky. Dali jsme ohniště a opíkali jsme "maršmelouny". Byli jsme u potůčku a stavěli jsme hráz a koupali jsme si nohy. (Anna)

Heslo: